Våra medarbetare

Klas Pettersson

Kontakta

Klas Pettersson


0381-67 12 02

Key Account

Österbymo

klas@dekaltrim.nu

Jag sköter hemsidan och ser till att allt fungerar tekniskt!


Alicia Pettersson

Kontakta

Alicia Pettersson


0381-67 12 03

Administraton

Österbymo

alicia@dekaltrim.nu

Jag sköter ekonomin. Har ni frågor om fakturor så ska ni prata med mig.


Peter Beckman

Kontakta

Peter Beckman


0381-67 12 07

Dekormontage

Österbymo

peter@dekaltrim.nu

Sköter allt från produktion till kundtjänst och helfolieringar.


Josefine Sundeborn

Kontakta

Josefine Sundeborn


0381-67 12 08

Innesäljare

Österbymo

josefine@dekaltrim.nu

Jag gör designjobb samt försäljning via telefon. Hjärnkoll på webshop-produkter.


Gustaf Liljeblad

Kontakta

Gustaf Liljeblad


0381-67 12 01

Grafisk designer

Österbymo

gustaf@dekaltrim.nu

Kundtjänst, försäljning samt design är mina grejer. Har du en idé så förverkligar jag den!


Jessica Faust

Kontakta

Jessica Faust


0381-67 12 08

Produktion

Österbymo

jessica@dekaltrim.nu

Koordinator. Ser till att allt blir som det ska. Navet i hjulet så att säga.


Dineta Dukate-Stanga

Kontakta

Dineta Dukate-Stanga


0381-67 12 00

Produktion

Österbymo

dineta@dekaltrim.nu

Produktion


Emma Alfredsson

Kontakta

Emma Alfredsson


0381-67 12 00

Ekonomi

Österbymo

emma@dekaltrim.nu

Ekonomi


Valle Kravets

Kontakta

Valle Kravets


08-551 181 81

Filialchef Södertälje

Södertälje

valle@dekaltrim.nu

Produktion av dekaler


Isac Paulsson

Kontakta

Isac Paulsson


0381-67 12 05

Grafisk Designer

Österbymo

isac@dekaltrim.nu


Paolo Camuso

Kontakta

Paolo Camuso


0381-67 12 00

Produktion Print

Österbymo

paolo@dekaltrim.nu

Produktion


Ali Jafari

Kontakta

Ali Jafari


0381-67 12 00

Produktion

Österbymo

ali@dekaltrim.nu

Produktion


Johan Alin

Kontakta

Johan Alin


0381-67 12 00

Produktion

Österbymo

johan@dekaltrim.nu

Produktion


Anmäl dig till vårt nyhetsbrev

alttext

Högsta kvalité

alttext

Snabba leveranser

alttext
Köpvillkor | Betalsätt | Fraktsätt och fraktkostnad | Beställning | Reklamationsvillkor | Ångerrätt | Kontakta oss

Vi finns i Södertälje - Österbymo
Site Powered by ProductPersonalizer™ from DesignFactor.pl ©2014